خانه ایجاد دوره درخواست دوره پشتیبانی اخبار تماس با ما درباره ما

استاد سید احمد پیغمبری

دونس

دوره ها
فراگیران

497

دیدگاه ها

23


درباره مدرس

لیسانس ادبیات انگلیسی و آلمانی از دانشگاه منچستر انگلستان و فوق لیسانس ادبیات زبان انگلیسی و آلمانی از دانشگاه Freie Universität Berlin پس از 30 سال زندگی در اروپا به ایران بازگشته و کار خود در زمینه تدریس زبان های انگلیسی و آلمانی را ادامه می دهم.

دیدگاه‌ها در مورد مدرس

VFXpersian

با سلام و خسته نباشید به استاد بسیار خوب جناب آقای پیغمبری و تشکر از نحوه تدریس ایشان و همچنین سایت دونس ... همیشه به دنبال آموزش آن لاینی بودم که بسیار شیوا و با برنامه ریزی برای من باشه و الان خیلی خوشحالم که تمام خواسته هام رو در این جا می بینم ... با آرزوی موفقیت بیش از پیش .

محمد بهرامی

با سلام و تشکر از دوره خوب و با کیفیتتون.

ممنونم از آموزش کاملتون و نکاتی که حین تدریس بیان می کنید.

منتظر ادامه آموزش هاتون هستیم.

زهرا خسروی

واقعا که دستتون درد نکنه شاید تنها سایت بی عیب در ایران باشید! فکر همه چیز رو کردید

فقط یک سوال داشتم حدودا کی دوره ی متوسط شروع میشود. چون من سطحم از این دوره بالا تر است و بی صبرانه منتظر دوره ی بعدی هستم.

فرید آذرخشی

سلام جناب پیغمبری من رو یادتونه این خواست خدا بود شمارو پیدا کردم. به هر آموزشگاهی که رجوع کردم گفتند یک تا دوسال برای گرفتن آیلتس به زمان احتیاج دارم

اگر یادتون باشه شما از اون اول به من امید دادید و گفتید که طول دوره رو فقط خودم و تلاش خودم معلوم میکنه و شما محدودیت نذاشتید به خواست خدا و تلاش خودم و کمک و زحمت شما اگر یادتون باشه شش ماهه آیتلس رو گرفتم و الان زندگی موفق ولی خیلی پر مشغله ای دارم خدا شما رو حفظ کنه بدون کمک شما شاید خیلی دیرتر میتونستم بیام اینجا.

مبینا قاسمی

با سلام و تشکر از زحمات شما

ببخشید کتابی که به طور اسکن شده قرار داده اید در کدام قسمت سایت وجود دارد؟دوره های برگزار شده توسط استاد سید احمد پیغمبری