خانه ایجاد دوره درخواست دوره پشتیبانی اخبار تماس با ما درباره ما

ال جی کیت توسعه نرم افزاری تلویزیون‌های اسمارت پلاس را عرضه می‌کند

به گزارش ایتنا وب‌سایت جدید http://developer.lge.com/webOSTV توأم با عرضه کیت برای برنامه‌نویسان راه‌اندازی شده تا بتوانند به تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای ساخت برنامه‌های کاربردی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.

با امولاتور (برابرساز)تلوزیون هوشمند، برنامه‌نویسان می‌توانند تجربه مجازی تلوزیون webOS را روی کامپیوتر شخصی پیاده کنند.
این کیت از یک رابط کاربری سازگار با برنامه‌نویس بهره می‌برد و با فناوری‌های استاندارد وب شامل HTML5 ، CSS و جاوااسکریپت همخوانی دارد.

به کمک راهنمای رابط برنامه نویسی نرم‌افزار(API) برنامه‌نویسان می‌توانند بدون طی روند طولانی آشنائی با برنامه و تقریبا خیلی سریع کار را شروع کنند.

برای کسانی که با webOS آشنائی چندانی ندارند نیز توضیحات گام به گام واضحی تهیه شده‌است.

مدیر ارشد فنی ال‌جی گفت: "یکی از دلایل اصلی انتخاب webOS به عنوان سیستم عامل تلوزیون‌های هوشمندمان، سابقه و منشاء آن به عنوان یک پلتفرم سازگار با برنامه‌نویسی است. فکر می‌کنیم که برای صاحبان پلتفرم‌ مانند ال‌جی، اهمیت فراوانی داشته باشد که به برنامه‌نویسان برای ساخت برنامه‌های کاربردی با تنوع بالا برای محصولات خود کمک کنند. در صنعتی که هیچگونه استاندارد مشخصی وجود ندارد، گسترش دادن روند تکمیلی تلوزیون‌های webOS اولویتی مهم برای ال‌جی است."

دیدگاه ها

دیدگاهی برای این خبر وجود ندارد. اولین دیدگاه را شما ارسال کنید!