خانه ایجاد دوره درخواست دوره پشتیبانی اخبار تماس با ما درباره ما

درباره ما


چشم انداز

لذت آموزش مجازی در هر کجا و هر زمان

ماموریت

دونس، بهترین فضای ارائه خدمات آموزشی پویا، در بالاترین سطح کیفیت را ارائه می نماید.


اما چگونه؟

دونس با ارائه بستر ارائه خدمات آموزشی به بهترین دانشگاه ها و اساتید و همچنین سازمان های علمی و دانش بنیان، دوره های مختلف و متنوعی را برای هر فردی در هر کجا و موقعیت فراهم می نماید. کافیست به اینترنت دسترسی داشته و وارد سایت شوید.


بر اساس برنامه خود عمل کنید

هر زمان که فرصت داشتید و بر اساس برنامه ریزی خود ، دوره های مورد علاقه تان در انتظار شما هستند. با صرف حداقل زمان در زمینه توسعه فردی و بهبود دانش خود گام بردارید. دسترسی شما برای دوره های مختلف فراهم شده است.


اهداف شما محقق می گردد

با اتمام دوره های خود از معتبرترین موسسات گواهینامه دریافت نمایید و به راحتی رزومه علمی خود را پربارتر نمایید.


روش اجرایی دونس

ساده تر از آنچه که شما فکر می کنید. دونس قصد دارد به شما کمک کند تا بهتر و و سریعتر بیاموزید. این فضا بر اساس 3 متد ثابت شده علمی خدمات خود را ارائه می نماید.


یادگیری کامل

بنیامین بلوم روانشناس تربیتی بر اساس متد به اثبات رسیده خود می گوید یادگیری کامل یک موضوع باعث می شود تا فراگیر، موضوعات بعدی را راحت تر و سریعتر فراگیرد. ما در دونس با قراردادن ارزیابی ها بعد از هر درس این امکان را به شما می دهیم تا با " خودارزیابی" نسبت به ورود به موضوع بعدی یا تکرار موضوع قبل تصمیم سازی نمایید. با صرف مدت زمان مورد نیاز خود یا تکرار آن از فهم کامل موضوع مطمئن خواهید شد.


کارایی آموزش آنلاین

آموزش بر خط، اثر بسیار چشم گیری بر آموزش طولانی مدت دارد. بر اساس نتایج دست یافته توسط دپارتمان آموزش دانشگاه های آمریکا افرادی که در طول مدت بادگیری خود از آموزش های آنلاین استفاده نموده اند از میانگین بالاتری نسبت به افرادی که فقط آموزش چهره به چهره را دریافت نموده اند، برخوردار بودند.


یادگیری دسته جمعی

با توجه به اینکه دوره های ما همزمان و در یک تاریخ مشخص آغاز می گردد، همراه با یک هم افزایی توسط همه افرادی که در دوره شرکت می کنند می باشد. قابلیت پاسخ گویی به سوالات همدیگر و به اشتراک گذاشتن نظرات ، موضوعی است که انگیزه فراگیران در مشارکت مباحث را بالا برده و در نهایت منجر به یادگیری بهتر می شود.