Besazim Logo

سفارش آنلاین ساخت قطعه‌ قطعه CAD را بارگذاری کنید، قیمت بگیرید، سفارش ساخت دهید. با این کار در زمان خود برای یافتن قطعه ساز و مراجعه به کارگاه صرفه‌جویی کنید و به دنبال ایده‌های طراحی و ساخت محصولات جدیدتر بروید. بسازیم تمامی روند ساخت محصول شما را از نقشه تا تبدیل شدن به قطعه فیزیکی را دنبال می‌کند.

حساب کاربری ندارید؟

هوافضا

قطعه سازی در صنایع هوافضا و نظامی

طراحی و ساخت اجزای مورد استفاده در صنایع هوافضا و نظامی امری هزینه بر و پر اهمیت است. از این رو زمان زیادی صرف ساخت نمونه اولیه، تعیین جنس ماده و فرآیندهای تولید می شود تا قطعه نهایی با ویژگی¬های مورد نظر حاصل شود. به منظور تسریع این فرآیند و صرفه جویی در زمان، مهندسان طراح محصول می توانند با مراجعه به وبسایت بسازیم، قطعه طراحی شده را آپلود نمایند و کلیه مراحل بعدی را از ساخت نمونه اولیه، ساخت محصول نهایی، کنترل کیفی تا بسته بندی و ارسال به ما واگذار کنند تا پروژه های مورد نظر آن ها بدون دغدغه و سریع تر اجرا شود.

چه موادی برای اجزای هوافضا بهتر عمل می کنند؟


تیتانیوم: این ماده سبک وزن که از طریق خدمات ماشینکاری در دسترس است، مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی و دما دارد.

آلومینیوم: نسبت استحکام به وزن بالای این فلز، آن را به کاندیدای مناسبی برای محفظه ها و براکت هایی تبدیل می کند که باید از بارگذاری بالا پشتیبانی کنند.

اینکونل:این فلز یک سوپرآلیاژ نیکل کروم است که برای اجزای موتور موشک و سایر کاربردهایی که به مقاومت در برابر دمای بالا نیاز دارند ایده آل است.

فولاد ضد زنگ:استیل SS 17-4 PH به دلیل استحکام بالا، مقاومت در برابر خوردگی خوب و خواص مکانیکی خوب در دماهای تا 600 درجه فارنهایت (15/315 درجه سلسیوس) به طور گسترده در صنعت هوافضا استفاده می شود.

برخی از قطعات صنعت هوافضا که به صورت ماشین‌کاری CNC تولید می‌شوند:

  • مبدل های حرارتی (Heat exchangers)
  • امنیفولدها (Manifolds)
  • پمپ های توربو (Turbo pumps)
  • اجزای جریان مایع و گاز (Liquid and gas flow components)
  • نازل های سوخت (Fuel nozzles)
  • کانال های خنک کننده منسجم (Conformal cooling channels)