Besazim Logo

سفارش آنلاین ساخت قطعه‌ قطعه CAD را بارگذاری کنید، قیمت بگیرید، سفارش ساخت دهید. با این کار در زمان خود برای یافتن قطعه ساز و مراجعه به کارگاه صرفه‌جویی کنید و به دنبال ایده‌های طراحی و ساخت محصولات جدیدتر بروید. بسازیم تمامی روند ساخت محصول شما را از نقشه تا تبدیل شدن به قطعه فیزیکی را دنبال می‌کند.

حساب کاربری ندارید؟

CNC

ماشین کاری CNC

سرویس ماشین کاری CNC "بسازیم" شامل کلیه خدمات تراش فرز و ماشین ابزار با دقیق ترین و مجهزترین ماشین های موجود در ساخت و تولید قطعات می باشد که این امر ضامن بهترین نتایج و دقت ها در تراش است. در ادامه با سرویس آنلاین و توانایی های ما در این بخش آشنا شوید.

سفارش و ارسال

(قیمت دهی در کمتر از 48 ساعت – کوتاهترین زمان پروسه ساخت – ارسال در محل توسط بسازیم)

فایل قطعه خود را با فرمت مشخص شده در سایت آپلود و مشخصات مورد نظر خود را در بین گزینه های موجود نظیر جنس قطعه، صافی سطح و تلرانس عمومی انتخاب کنید. پس از آن میتوانید اطلاعات درخواستی را با کلیک روی دکمه "ثبت نهایی سفارش" ثبت کرده تا در کمتر از 48 ساعت پیش فاکتور برای شما صادر شود.

"بسازیم" تمام مراحل را از ساخت تا ارسال بر عهده دارد، پس با خیال آسوده سفارش دهید و تمام تمرکز خود را صرف بخش طراحی و مهندسی قطعه خود کنید.

ظرفیتهای فرز CNC

مشخصات قابل فرزکاری در دسترس

فلز پلاستیک حداکثر ابعاد قابل فرزکاری حداکثر تلرانس قابل دسترسی
فولاد، استیل، آلومینیوم و ... نایلون، PE، POM، PP، ... 600*600*1100 0.05 میلیمتر
cnc machine

سرویس فرز CNC

یکی از سرویس هایی که ما در بخش ماشین کاری CNC ارائه میدهیم فرزکاری است. فرزکاری فرآیندی است که طی آن فرآیند براده برداری از سطح فلز توسط ابزار برشی دوار در هنگام تماس آن با قطعه کار صورت می گیرد.

در ظاهر این فرایند ممکن است بسیار به سوراخکاری شبیه باشد، اما در واقع این دو فرآیند تفاوتهای چشمگیری با یکدیگر دارند. فرایند سوراخکاری تنها برای ایجاد سوراخهایی در امتداد محور ابزار مناسب است، در حالی که یک فرز CNC قابلیت براده برداری در جهات جانبی را نیز دارا می باشد.

ابزار فرزکاری با توجه به نوع فرآیند و براده برداری در جهت محوری،جانبی یا هر دو، دارای انواع مختلفی می باشد. ابزارهای مورد استفاده در براده برداری های محوری نیاز به دندانه هایی در نوک ابزار دارند. ابزارهایی که قابلیت براده برداری در جهات جانبی را دارند میبایست دارای دندانه هایی عمود بر دایره مقطع ابزار باشند.

همکاران ما در بخش ساخت و تولید "بسازیم" به روزترین روش های ماشین کاری ممکن را ارائه می دهند. این موضوع شامل دستگاه های فرز 4 محور می شود. همچنین با بهره گیری از تارت ابزار زمان ساخت قطعه به شدت کاهش می یابد.

ساخت قطعه ای با ابعاد دقیق و صافی سطح بسیار مناسب توسط تیم "بسازیم" و امکانات ما میسر است.

ظرفیت های تراش CNC

حداکثر طول قابل تراش حداکثر قطر قابل تراش حداکثر تلرانس قابل دسترسی
510 میلیمتر 280 میلیمتر 0.05 میلیمتر
cnc machine

سرویس تراش CNC

تراشکاری CNC برای ساخت قطعات دوار مناسب است. رایج ترین مثال برای این نوع قطعات شفت ها هستند. در این فرآیند قطعه خام به دور محور خود دوران می کند و ابزار برشی که قابلیت جابجایی در راستای دو محور را دارد، عمل براده برداری و شکل دهی به فلز خام را انجام می دهد. بنابراین، سیستم کنترل اتوماتیک، موقعیت دقیق ابزار را مشخص نموده و آن را به سمت قطعه کار و در مسیرهای معین هدایت می کند.

"بسازیم" توانایی تراشکاری قطعات را با گستره وسیعی از مواد دارا می باشد. این مواد شامل فلزاتی از جمله استیل، آلومینیوم، تیتانیوم، مس و دیگر آلیاژها و همچنین پلاستیک هایی نظیر نایلون، PE، POM و غیره می باشد که این امر هم برای ساخت نمونه اولیه و همچنین ساخت قطعات در تیراژ بالا مناسب است. کلیه فرآیندها با توجه به استفاده از ماشین آلات پیشرفته در کوتاه ترین زمان انجام می شود.